Iveta Havlická - Doprava a platby

Zboží odesíláme do 24 – 48 hodin od zaúčtování platby na náš účet (v pracovních dnech). Na dobírku odesíláme zboží do 48 hodin. V nenadálých případech může dojít k prodloužení dodací doby, v těchto situacích budeme kupujícího vždy informovat. Cena zásilky je vždy uvedena v objednávkovém formuláři.

Zboží je zasíláno Českou poštou nebo Expresní přepravní společnost PPL. Při koupi vícero předmětů je účtováno jedno poštovné.

Obecné informace

 

Při převzetí zkontrolujte neporušenost obalu

Převzetím zásilky stvrzujete, že jste zásilku převzali bez zjevných závad

Pokud je obal poškozený, sdělte to přímo řidiči

Pokud zjistíte, že obsah zásilky je poškozený až po jejím převzetí a rozbalení, informujte přepravce do 3 pracovních dní

Doporučujeme pořídit fotodokumentaci stavu zásilky bezprostředně po rozbalení

 

 Kontrola zásilky při převzetí od přepravní služby

I přesto, že se snažíme všechny zásilky maximálně ochránit proti poškození při přepravě, může se někdy stát, že k vám přijde balík poškozen. Z tohoto důvodu Vám doporučujeme při převzetí překontrolovat stav zásilky (počet balíků, neporušenost pásky, poškození krabice, atd.) a odmítnout převzetí neúplné nebo poškozené zásilky. Odmítnutí zásilky je nutné telefonicky oznámit prodávajícímu na telefonu 607 012 902. Skrytou vadu zásilky (zboží je nekompletní nebo poškozené) zjištěnou po převzetí je zákazník povinen oznámit dopravci bez zbytečného odkladu a vyžádat si sepsání zápisu o škodě. Pro rychlé vyřízení škodní události je nutné zápis o škodě zaslat e-mailem prodávajícímu. Dopravce má právo přesvědčit se o skutečném stavu poškození či částečné ztráty zásilky. Z těchto důvodů nesmí zákazník s poškozenou zásilkou jakkoli manipulovat a je povinen zachovat i obal, ve kterém mu byla poškozená zásilka doručena.

 Máte-li jakékoli dotazy, prosím kontaktujte nás telefonicky nebo e-mail.