Iveta Havlická - Bezpečnostní kamery, kamerové a zabezpečovací systémy

Potřebujete zabezpečit Vaši firmu, sklad nebo dům? Firma Iveta Havlická se zabývá prodejem a instalací kamer, kamerových monitorovacích a zabezpečovacích systémů, jak analogových (CCTV) tak i digitálních (IP). Samozřejmostí je i konzultace a návrh nejlepšího řešení dle požadavků zákazníka.  Našim cílem je spokojenost zákazníka bez rozdílu, zda-li se jedná o koncového zákazníka nebo nadnárodní společnost. Dále nabízíme služby  v oblasti výpočetní a kancelářské techniky, jako realizace počítačových sítí, poradenství v oboru hardware a software, záruční a pozáruční servis IT.  Pokud máte zájem, neváhejte nás kontaktovat. Zdarma přijedeme na místo a uděláme Vám cenovou nabídku dle Vašich požadavků.

Nabízíme instalaci kamerového systému do Vaší firmy, provozovny, obytného domu včetně panelového, s možností vzdáleného dohledu pomocí připojení k internetu. Cena instalace je závislá na počtu a umístění kamer, délce kabelového rozvodu, náročnosti instalace ( výtahové šachty, venkovní kamery a pod. ), konfiguraci dohledového zařízení, zda se jedná o analogový, nebo digitální (IP) systém a pod., kdy cena za instalaci již od 4000 Kč  bez DPH.

V současnosti můžete volit mezi analogovým a digitálním systémem.  Oproti analogovému kamerovému systému je výhoda digitálního zařízení v lepší kvalitě obrazu, větší vzdálenosti snímání, možnosti použití stávající síťové infrastruktury, nebo připojení pomocí bezdrátové technologie WIFI, dále možnost připojit až 64 IP kamer na jedno nahrávací zařízení. Naopak výhoda analogového systému je v jeho ceně a jednodužší instalaci kamer.

Dále firma Iveta Havlická nabízí realizaci EZS a počítačových sítí, instalaci  a konfigurace software, navržení upgrade Vašeho hardwaru  přizpůsobeným Vašim požadavkům včetně jeho realizace. Samozřejmostí je konzultace a poradenství v oboru IT.

Naše firma se bude snažit, aby co nejlépe vyhověla Vaši různorodým požadavkům a ušetřila Vám jak čas, tak i finanční prostředky.

Jsme plátci DPH. Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Iveta Havlická

Volgogradská 2466/12

Ostrava Zábřeh

IČ 01413597